~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap0%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap0%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap17%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap4%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap39%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap39%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
~ Amy ~
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
Sweetye bell
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
..::ClAuDy::..
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
Flory
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
EmO.o Socks
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
<<Rock Girl>>
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
Pisicutza pufoasa
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
Blade Kid
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
Yuki
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcapCrezi in dragoste la prima vedere? Voting_barCrezi in dragoste la prima vedere? Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Crezi in dragoste la prima vedere?

In jos 
+4
Sweetye bell
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Blade Kid
~ Amy ~
8 participanți

Credeti in dragoste la prima vedere?
1.Da
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap50%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 50% [ 4 ]
2.Asa si asa
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap38%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 38% [ 3 ]
3.Nu
Crezi in dragoste la prima vedere? Vote_lcap12%Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
 12% [ 1 ]
Total voturi : 8
 

AutorMesaj
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeSam Iul 31, 2010 5:17 pm

Deci sunt curioasa.....voi credeti sau nu in dragoste la prima vedere?
Eu una sincera sa fiu cred,fiindca am patit,dar va pot spune ca nu prea dureaza,cel putin asa cred eu......deci voi ce spuneti?
Sus In jos
Blade Kid
Membru special
Membru special
Blade Kid


Mesaje : 51
Data de inscriere : 29/07/2010

Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Re: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeSam Iul 31, 2010 6:16 pm

Pai raspunsul meu ar fi DA,mi s-a intamplat ,dar a fost ceva de moment
In unele situatii dureaza,altele nu,depinde si de oameni
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Re: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeDum Aug 01, 2010 8:32 am

Eu consider ca nu exista dragoste la prima vedere.Se mai intampla,dar foarte rar.Iar cei carora li se intampla sunt persoane foarte fericite..Eu am votat asa si asa..
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Re: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 9:17 am

Eu cred ca exista dragoste la prima vedere.TRebuie doar sa vina momentul potrivit in care sa se intample.. Crezi in dragoste la prima vedere? 219779
Sus In jos
rock*world
Membru junior
Membru junior
rock*world


Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 25
Localizare : calarasi

Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Re: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:31 am

Eu una cred in dragoste la prima vederi,desi trece la fel de repede cum a venit
Desi totusi e bine sa te indragostesti si la prima vedere.......... Very Happy
Sus In jos
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Re: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:58 am

Eu nu cred ca poate exista dragoste la prima vedere.TRebuie sa cunosti persoana mai intai. Crezi in dragoste la prima vedere? 506321
Sus In jos
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Re: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 12:32 pm

Eu as tinde sa cred ca exista, dar am votat asa si asa deoarece pe cat de repede se infiripa sentimentul de iubire, la fel de repede trece si se uita tot la fel de repede! Asa cred eu^^
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
Flory
Membru activ
Membru activ
Flory


Mesaje : 87
Data de inscriere : 12/08/2010

Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Re: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:25 pm

Eu nu stiu ce sa spun(daca m-ati fi vazut Crezi in dragoste la prima vedere? Lol am selectat da->nu->da->nu->asa si asa :)))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Crezi in dragoste la prima vedere? Empty
MesajSubiect: Re: Crezi in dragoste la prima vedere?   Crezi in dragoste la prima vedere? Icon_minitime

Sus In jos
 
Crezi in dragoste la prima vedere?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: Discutii :: Love-
Mergi direct la: