~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
cap6 (complet) pareri Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
cap6 (complet) pareri Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
cap6 (complet) pareri Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
cap6 (complet) pareri Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
cap6 (complet) pareri Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
cap6 (complet) pareri Vote_lcap0%cap6 (complet) pareri Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
cap6 (complet) pareri Vote_lcap0%cap6 (complet) pareri Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
cap6 (complet) pareri Vote_lcap17%cap6 (complet) pareri Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
cap6 (complet) pareri Vote_lcap4%cap6 (complet) pareri Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
cap6 (complet) pareri Vote_lcap39%cap6 (complet) pareri Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
cap6 (complet) pareri Vote_lcap39%cap6 (complet) pareri Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
~ Amy ~
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
Sweetye bell
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
..::ClAuDy::..
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
Flory
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
EmO.o Socks
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
<<Rock Girl>>
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
Pisicutza pufoasa
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
Blade Kid
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
Yuki
cap6 (complet) pareri Vote_lcapcap6 (complet) pareri Voting_barcap6 (complet) pareri Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 cap6 (complet) pareri

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

cap6 (complet) pareri Empty
MesajSubiect: cap6 (complet) pareri   cap6 (complet) pareri Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 5:51 pm

pareri despre cap.6 (scuze ca nu am dar titlu dar nu stiam ce se potriveste).

Si inca ceva..am incheiat cand au vazut ingerul pentru ca nu am vrut sa-l fac kilometric(v-ar fi plictisit-.-)
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

cap6 (complet) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6 (complet) pareri   cap6 (complet) pareri Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 6:09 pm

Nu are nimic.nu a avut fictiune acest capitol decat putin la sfarsit.

Imi place!^^Ador aceasta poveste,ma regasesc in ea!.app..spune-ne mai multe despre Takemoto penteru ca Yuta nu e tocmai preferatul meu cap6 (complet) pareri 677878
Sus In jos
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

cap6 (complet) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6 (complet) pareri   cap6 (complet) pareri Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 11:03 am

hey,ai fost rapida^^si sa sti imi place ca are mai putina fictiune!^^esti talentata!
Sus In jos
EmO.o Socks
Membru activ
Membru activ
EmO.o Socks


Mesaje : 80
Data de inscriere : 07/08/2010

cap6 (complet) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6 (complet) pareri   cap6 (complet) pareri Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 11:11 am

Imi place ca mai vorbesti si despre viata lor,,umana"..Adica sunt putine ficuri de acest gen si aproape nici unul nu este reusit(cu exceptia astuia cap6 (complet) pareri Icon_biggrin )

oricum nu vreau sa-l tratez ca niste cuvinte scrise la tastatura-.-..Imi place,sunt curioasa cine e baiatul cap6 (complet) pareri Icon_biggrin .O fi yuta sau takemoto?..

app..ai 2 parti funny,ca aia cand suna telefonul lui Yuki ,,ALARMAAA!" cap6 (complet) pareri Icon_lol sau povestesti frumos despre takemoto pana la ,,dar acum pe primul loc era:SOMNUL" cap6 (complet) pareri Icon_lol
Sus In jos
Flory
Membru activ
Membru activ
Flory


Mesaje : 87
Data de inscriere : 12/08/2010

cap6 (complet) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6 (complet) pareri   cap6 (complet) pareri Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 11:25 am

aa..bine ca ai reamintit emo socks,partile acelea chiar sunt amuzante cap6 (complet) pareri Icon_lol din partea cu somnul am putea spune ca baietii trebuie sa stie ca nu e bine sa intervi intre: O fata obeza si o prajitura saa ramai fara un deget,o obsedata de fashion si cosmetice sau ramai fara un brat,o pasare nocturna ce noaptea isi petrece viata virtual (ca yuki) si somnul de dimineata sau nu iti vei mai simti stomacul 2 saptamani,intre o fanatica de manga(yuzuki) si personajul preferat sau ramai fara dinti cap6 (complet) pareri Icon_lol cap6 (complet) pareri Icon_lol cap6 (complet) pareri Icon_biggrin cap6 (complet) pareri Icon_biggrin
Sus In jos
Continut sponsorizat





cap6 (complet) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6 (complet) pareri   cap6 (complet) pareri Icon_minitime

Sus In jos
 
cap6 (complet) pareri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: povestea :: Pareri despre poveste-
Mergi direct la: