~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
Parerile membrilor! Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
Parerile membrilor! Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
Parerile membrilor! Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
Parerile membrilor! Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
Parerile membrilor! Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
Parerile membrilor! Vote_lcap0%Parerile membrilor! Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
Parerile membrilor! Vote_lcap0%Parerile membrilor! Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
Parerile membrilor! Vote_lcap17%Parerile membrilor! Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
Parerile membrilor! Vote_lcap4%Parerile membrilor! Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
Parerile membrilor! Vote_lcap39%Parerile membrilor! Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
Parerile membrilor! Vote_lcap39%Parerile membrilor! Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
~ Amy ~
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
Sweetye bell
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
..::ClAuDy::..
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
Flory
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
EmO.o Socks
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
<<Rock Girl>>
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
Pisicutza pufoasa
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
Blade Kid
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
Yuki
Parerile membrilor! Vote_lcapParerile membrilor! Voting_barParerile membrilor! Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Parerile membrilor!

In jos 
+10
LoVe PaNdA
^^Punkysta^^
Flory
EmO.o Socks
~ Amy ~
Pisicutza pufoasa
..::ClAuDy::..
°•°•Diaconu......°•°•
rukia2300
~*ToXxIc LoLiPoP*~
14 participanți
AutorMesaj
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 1:21 pm

Aici va spuneti parerea despre forum! Parerile membrilor! 752448
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
rukia2300
Membru junior
Membru junior
rukia2300


Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in calculator...........woow ce fierbinte este

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 2:25 pm

Mie imi place mult.Arigato gozaimas ca mati primit angel
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 5:38 pm

N-ai pentru ce. Parerile membrilor! 219779 Ori cum,am invitat si alti membri pe care ii consideram,ok..Dar pana acum nu s-a inregistrat nici unul..-.-
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
rukia2300
Membru junior
Membru junior
rukia2300


Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in calculator...........woow ce fierbinte este

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 6:07 pm

Atunci ei nu considera ca acea persoana face acel lucru dintrun motiv anume si nu o considera importanta.Dar eu nu sunt asa,ma bucur cand cineva are un interes anume iar eu nu pierd ocazia;nu refuz pe nimeni ca sa o spun pe scurt angel BFF
Sus In jos
°•°•Diaconu......°•°•
Membru
Membru
°•°•Diaconu......°•°•


Mesaje : 29
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 26
Localizare : ...Club....

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 4:20 pm

imi place acest site e dragut
Sus In jos
http://diaconu.3xgorum.ro/
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 6:39 pm

Ooo,im place,imi place!! love kiss E nou dar il ador!! (ador ficul,care zice ca e o porcarie nu are neuroni in cap!! nervos )
Sus In jos
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 7:38 pm

Mam uitat si pe mega rock si pe asta inainte de a ma inregistra,pentru a fi corecta,si asta e cu mult mai bun!Yuki dp fotrumul ala sau cum o chema-o nu are nici un drept ca comenteze..Asta e mai taree Parerile membrilor! 219779
Sus In jos
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 10:43 pm

imi place acest forum si ma bucur ca m-ai invitat ^^
Sus In jos
EmO.o Socks
Membru activ
Membru activ
EmO.o Socks


Mesaje : 80
Data de inscriere : 07/08/2010

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 11:09 pm

Imi place mult!Scuze ca nu am mai trecut inainte pe aici!
Sus In jos
Flory
Membru activ
Membru activ
Flory


Mesaje : 87
Data de inscriere : 12/08/2010

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 11:29 pm

TE rog,nu te supara ca nu sunt activa,forumul e chiar dragut,chiar reusit as putea spune,doar ca nu sunt eu cu forumurile(nici cu netu in general),di de-asta nu prea intru.Am intrat pentru ca a insistat Pisicutza Pufoasa..
Sus In jos
^^Punkysta^^
Membru
Membru
^^Punkysta^^


Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/07/2010
Localizare : funky punky city..lol

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 10:59 am

Nu te supara nici pe mine dar mie imi placea mai mult my-life,dar daca ne-a dat afara..Ce sa-i faci..Ramanem aici..Ca aspect e mult mai bun dar nu stiu..ii lipseste ceva..
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 12:47 pm

Am observat si eu acest lucru Punkysta,si nic eu nu stiu ce..
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
LoVe PaNdA
Membru junior
Membru junior
LoVe PaNdA


Mesaje : 11
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 26
Localizare : kyoto cu YuTa

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 1:20 pm

Mda..DE acord cu voi doua..Adica era special my-life cel dionainte,acum s-a dus e rapa arata urat si ca aspect(roz in exces) si ca mesaje(de la ,,revolta" importive noului moderator)..

In comparatie cu acest forum si cum arata my-life acum ,asta e mai bun.Iar in comparatie cu cel de dinainte arata mai...De ,,Expert" cum sa spun...Arata mai bine dar cum a spus Pnkysta lipseste ceva
Sus In jos
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 4:51 pm

Sincer,nici nu-mi pasa dse mega rock sau my life.Pe my life am stat cam putin si era deja razboi total.Si acum(ca l-ai pus la forumuri) cand l-am vazut arata chiarmai urat decat atunci cand am plecat..-.-
Sus In jos
Flory
Membru activ
Membru activ
Flory


Mesaje : 87
Data de inscriere : 12/08/2010

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 5:31 pm

Omg,ce aveti toti cu my-life?Asta e Destine Legate nu my-life.AM vazut acel forum,Delia (pisicutza pufoasa) s-a rugat intr-una de mine sa intru dar nu am vrut!Motiv:Era oribil! Razz

Imi place mai mult acest forum!Ciar au inceput sa-mi placa forumurile(in special asta)
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 6:37 pm

Flory,lasa-le,fiecare are parerea lui.Ele sunt foste membre my-life(ca majoritatea membrilor activi de aici) carora le-au fost sterse/dezactivate conturile.
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:59 am

Imi place mult acest forum si ideea lui,bravo piticoo!! Parerile membrilor! Icon_biggrin Parerile membrilor! Icon_razz Ai un forum super-fain!Am crezut ca vei face unul de doi bani fara ajutor,dar,mam inselat!

Nici nu zici ca e primul tau forum!!
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 7:07 pm

HeHe,pai tu ce credeai? Parerile membrilor! Lol Eu sunt fata descurrcareata,nam nevoie de ajutor! Parerile membrilor! Lol
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 10:04 pm

Imi place foarte mult acest forum si ma bucur ca m-am inscris! Regret ca nu am postat mesaje de cand m-am inscris. dar am fost ocupata cu megarock! Tema acestui forum este chiar foarte cool! Felicitari, admina!
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 10:45 pm

Sunt de acord cu Rock Girl ^^ acest forum este super tare ^^ ador tema si faptul ca este original,nu la fel ca alte forumuri,in fine....~*ToXxIc LoLiPoP*~ s-a descurcat foarte bine ^.^
Sus In jos
rock*world
Membru junior
Membru junior
rock*world


Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 25
Localizare : calarasi

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:49 am

Sincer mi imi place mult destine legate,mai mult decat my-life sau megarock
Bv toxic lolipop!!!!!!! Very Happy Razz
Sus In jos
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 9:11 am

Stai asa..E primul ei forum??!!! Parerile membrilor! Icon_eek Parerile membrilor! Icon_eek Nu se vede!

app..eock*world si rock girl,voi ati fost pe mega rock,nu-i asa?Ca va apare cuvantul ,,rock" in username.(hehe,cand zice Claudia ca cei care stau pe mega rock si my life isi pierd timpul,nu greseste! Parerile membrilor! Icon_razz )
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 8:49 pm

LoOl,ClAuDy E InTeLiGeNtAa!ArE MeReU DrEpTaTeEe! Parerile membrilor! Lol Parerile membrilor! Lol Parerile membrilor! Icon_cool
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Parerile membrilor! Empty
MesajSubiect: Re: Parerile membrilor!   Parerile membrilor! Icon_minitime

Sus In jos
 
Parerile membrilor!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: Discutii :: Pareri despre forum-
Mergi direct la: